Çocuklarınızla Hayal Edin Cd’miz İçeriği Online Satışta

Çocuklarınızla Hayal Edin

19,00  14,00  İndirim!

 

Danışanlarımıza ücretsiz olarak verdiğimiz Çocuklarla Hayal Edin Cd’mizin içeriğini online olarak satın alabilir, telefon ve bilgisayarınızda dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

3-12 Yaş Arası Özdeğer ve Özgüven Çalışmaları:

Bu Cd’nin içeriği bildiğimiz bir hikayenin ya da masalın kurgusu gibidir. Ancak gerçekte çocuğunuzun özdeğerini kuvvetlendirmek ve/veya artırmak için bir antrenmandır.

Çocuğunuz harika bir hikaye dinlerken özgüveni kelimeler, tekrarlar ve müziğin eşssiz kombinasyonu sayesinde kuvvetlenir. Hikayeler çocuğunuzun düşüncelerini daha güçlü özgüven ve daha fazla özdeğer hissetmesi için hazırlar. Tamamen kendiliğinden…

Bu denenmiş yöntemle çocuğunuzun bilinci ve özgüveni yeniden yapılanır.

Çocuğunuz uyuduktan sonrada özdeğer duygusu hikayelerin pozitif efektleri sayesinde bilinçaltı seviyesinde güçlenmeye devam eder. Çocuğunuz gün be gün daha özgüvenli olmaya başlayacağı gibi aynı zamanda yatağa yatmaya, uyumaya da heves duymaya başlar. Çünkü bu masalımsı hikayeleri tekrar tekrar dinlemek isteyecektir. Hikayelerden biri gece yatma hikayesi olarak diğeri gündüz hikayesi olarak dinlenebilir. Böylece özdeğer çalışması iki şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Her hikayenin fonundaki müzik özel yapılmıştır ve çocuğunuzun odaklanmasını artırır.

Uzman Psikolog Sinem Malkoç

 

2 cevaplar
  1. izmirpsikolog says:

    Merhaba kusura bakmayın yorum bölümü kapalı olduğı için henüz gördük.Cd miz henüz satışta değil , seansa gelen danışanlarımıza hediye ediyoruz.Ancak en kısa zamanda satışa sunacaz sizi bilgilendiririz.İlginiz için teşekkür ederiz.

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın