Artık günümüzde birçok insan hem sıkıntılarını paylaşmak hem de onlar için profesyonel bir destek almak üzere psikologlara gitmekte ve onlarla paylaşımda bulunmaktadır. Psikologa gitmenin akıl sağlığı ile herhangi bir ilgisi olmadığı herkesçe bilinmektedir ve bu toplumsal tabu uzun süre önce aşılmıştır.

Psikologlar her sağlıklı bireyin belirli aralıklarla ziyaret ederek fikir alması gereken danışmanlar olup birçok konuda insanlara profesyonel olarak destek olmakta ve insanların hayata daha iyi bakmasını sağlamaktadır. İzmir, gerek büyük bir şehir olması gerekse nüfusunun fazla olması sebebi ile psikolog aramalarında oldukça öne çıkan bir şehirdir. İzmir insanı, psikolog ile düzenli olarak görüşmeyi benimsemiştir ve İzmir nüfusunun büyük bir çoğunluğu bunun bilincindedir. İnsanların psikolog desteği almak istediği illerden olan İzmir’de bu yüzden psikolog ofisleri ve psikolojik danışma merkezleri sayısı fazladır. İzmir’de kendisine uygun bir psikolog arayanlar rahatlıkla isteklerine uygun bir psikolog bulabilir ve sıkıntılarını bu psikolog ile paylaşarak profesyonel yardım alabilirler.

 

İzmir’de dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu ya da herhangi başka bir sorundan dolayı bir psikolog arayışı içinde iseniz Uzman Psikolog Sinem Malkoç’un danışanı olabilirsiniz. 23 senelik çalışma yaşamı boyunca edindiği birçok tecrübesi, işine ve danışanlarına olan hassasiyeti, birikimi ve desteği ile Uzman Psikolog Sinem Malkoç İzmir’de psikolog tercihi yapmak istediğinizde sizin için en uygun danışmanlardan birisi olacaktır. Özellikle uzmanlık alanı olan çocuk ve ergen psikolojisi konusunda siz de Uzman Psikolog Sinem Malkoç’a danışabilir, sınav kaygısı, zeka testi, IQ, w-zeka testi testi gibi konularda kendisinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın! Psikolog, sizin hayatınızda karşılaştığınız tüm olaylara daha profesyonel bir gözle bakabilen ve sizi içinde bulunduğunuz sıkıntılardan hiçbir ilaç kullanmaksızın arındırmak için size danışmanlık hizmeti veren bir uzmandır. Gelişmiş ülkelerde her insan düzenli olarak psikologu ile görüşmekte ve yaşamı hakkında vereceği önemli kararları ona danışarak vermektedir. Psikologlardan danışmanlık hizmeti almayı reddetmek ya da bu uzmanları sadece akıl hastaları ile ilgilenen insanlar olarak değerlendirmek son derece yanlış, çağ dışı ve ilkel bir düşüncedir.

İzmir’de yaşıyor psikolojik sorunlarınızın çözüm arıyorsanız ; Klinik Psikolog Dr. Sinem Malkoç tarafından en etkili psikolojik danışmanlık yöntemleriyle çözümü, bilgi ve randevu için bize ulaşın.
Ek Bilgi

İzmir Psikolog - Bireysel Danışmanlık