Uzmanımız Uzman Psikolog Dr. Sinem Malkoç’la ilgili görüşleri okumak ve hakkında yorum yazmak için tıklayınız.

http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_15812_sinem_malkoc.htm

nurhayat (Arkadaş/Tanıdık)
WF
17-06-2014
TavsiyeNo: 69531
Ben Aile Hekimiyim kendime kendim ailem ve hastalarım için bir psikolog ihtiyaci hissettiğim de ne kriterler ararım diye sorduğum da Sinem de bu yanıtların tamamını görmek beni çok mutlu etti. Öncelikle Almanya da alınan çok iyi bir bilimsel donanım ,disiplin,mesleğe saygıdan kaynaklanan hep kendini geliştirme isteği ve tabii ki çok bizden bir insan olmanın sıcaklığı ve empatisi var. Benim için en önemlisi sorunlara yaklaşırken önce bugüne odaklanıp yan yollara sapmadan önce önünde ki taşı kaldırmak gereğine olan inancı her bireyin özel olduğunun ve herkesin kendi ördüğü kabukların öyle kolayca ve hoyratca kaldırılamayacağının bunun sabır, emek, karşında kini anlama ve onun kişilik haklarını koruma gibi özel donanım ve diiplin gerektiren profesyonel bir iş olduğunu bilen ve uyğulayan biri olduğu için Sinem e bir psikolog olarak çok güveniyorum.
Beğenin
Mel. (Arkadaş/Tanıdık)
17-06-2014
TavsiyeNo: 69528
Sinem hanımla bu sene başında tanıştım. Ben bir devlet lisesinde öğretmenim ve kendisine okulda zorluk yaşadığımız bazı öğrencilerimiz gitmiş ve onlar sayesinde biz de sık sık iletişim içinde olduk. Öğrencilerimiz için ortaklaşa çalışmalar yaptık. Biz de onların durumlarını okulda gözlemledik ve iyi bir aile, okul ve psikolog üçgeni oluşturduk. Böylece öğrencilerimize destek olduk. Zaman içinde bu zorluk yaşadığımız öğrenciler hem akademik başarı olarak hemde sosyal ve kişisel davranış bozuklukları bakımından oldukça olumlu gelişmeler kaydettiler. Onlarda ki bu olumlu gelişme ailelerine ve ilişkilerine yansıdıkça hepimiz çok mutlu olduk. Îyi bir takım çalışması oldu. Doktorumuz hem bizi hem aileleri çok iyi yönlendirdi ve öğrencilerimizi kazanmamızı sağladı. Öğrencilerimizin her birinin kendi ait farklı problemleri vardı ve hepsi birer çok yol kat etti. Burdan da sizin aracılığınızla hem kendim hem de öğrencilerim adına sinem Hanım’a çok teşekkür ediyorum.
Beğenin
K.K. (Danışan)
17-06-2014
TavsiyeNo: 69525
Sinem Hanım’a oğlum için gittim. Uzun zamandır ergenlik evresinde olan oğlum ile sorunlar yaşıyordum. İletişim problemimiz hızla artıyordu. Okul başarısı gittikçe düşüyordu ve hiç bir şekilde ne benimle ne de babasıyla eskisi gibi yakın değildi. Bu zor anlarımızda Sinem hanım bize çok yardımcı oldu. Onunla nasıl uzlaşabileceğimiz, nasıl iletişim kurabileceğimiz ve nasıl davranırsak onu kaybetmeyeceğimiz konusunda bize çok yol gösterdi. Kendisiyle çalışmaya hala devam ediyoruz ve faydasını görmeye çoktan başladık bile. Evimizin eski huzuru yerine gelmeye başladı. Elbette bu da bizi çok mutlu etti. Kendisi mesleğinde oldukça başarılı bir uzman. Konuya yaklaşımı ve bize desteği ilk günden beri bizi çok sakinleştirdi. Çünkü aileler bu tarz durumlarda oldukça paniğe kapılıyorlar ve ne yapacaklarını nasıl başa çıkacaklarını bilemiyorlar. Sinem hanım bize çok faydalı oldu o yüzden aynı sorunu paylaşan her aileye kendisinden böyle bir yardım almalarını tavsiye ediyorum. Kendisine de burdan çok teşekkürlerimi iletiyorum.
Beğenin
sevgi özSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
16-06-2014
TavsiyeNo: 69511
sinem hanımın ismini çevremden çok duymuştum ama bir türlü cesaret edip gidemiyordum. çaresiz ve atak geçirdiğim bir günde internetten cep telefonunu bulup aradım. yolda olmasına rağmen beni uzun uzun dinledi ve yardımcı oldu. hastalığım panik bozukluktu ve kısa süreli ataklar yaşıyordum. beni tanımamasına rağmen telefonda bana yardımcı olması ve dinlemesi beni cesaretlendirdi. hemen randevu aldım ve danışmanlıklere başladık. sinem hanıma gittiğimde otobüse binemiyor , kalabalık alışveriş merkezlerinde atak geçiricem korkusuyla hemen çıkıyordum.şimdi ise normal hayatıma geri döndüm danışmanlıkler çok keyifli geçti kendime güvenimi geri döndürdü. güleryüzlü konuşkan ve profesyonel biri.daha sonrasında birçok kişiye tavsiye ettim ve hepsi çok memnun kaldı.
3 Beğeni
u.e (Arkadaş/Tanıdık)
10-06-2014
TavsiyeNo: 69351
Sinem Hanım’ı çok uzun yıllardır tanıyorum. Eşimden boşandıktan sonra oğlumun yaşadığı ve yaşayabileceği sorunlar için kendisinden destek aldım. Hayatımızın bu yeni döneminde ben de oğlum da duruma alışmakta ve adepte olmakta çok zorlanıyorduk. Özellikle ben hayatla olan bağımı yeniden kurmalı, ayaklarımın üzerinde durmalı ve oğluma mutlu olabileceği bir yaşam sunmalıydım. Ama yaşadıklarım bana da çok kolay gelmiyordu ve tam olarak kendim için ne yapmam gerektiğini ve bu zorlu dönemi en az zararla nasıl atlatabileceğimi ve oğluma nasıl destek olabileceğimi bilmiyordum. Sinem hanım böyle bir dönemde hayatımı çok kolaylaştırdı ve hem bana hem oğluma olan yaklaşımları ile bizi yeniden sağlıklı bir şekilde hayata bağladı. Kendisi çok cana yakın, çok içten ve çok bilgili bir psikolog. Onun tavırları kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan benim gibi biri için büyük bir model oldu. Şimdi oğlum büyüdü ve biz o günleri Sinem hanım sayesinde rahatlıkla atlattık ve hala daha yaşadığımız ve başa çıkamadığımız durumlarda kendisinden destek alırız ve o da her zaman ailemize çok şey kattı. O yüzden burdan da kendisine çok teşekkür etmek isterim. Sayesinde oldukça sağlıklı bir çocuk yetiştirebildim. Bizlere kattığı her şey çok kıymetli. Herşey için çok minnettarım.
2 Beğeni
suna sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
23-04-2014
TavsiyeNo: 68300
Sinem hanımı kardeşimin tavsiyesi ile tanıdım. Eşimin evliliğimizi oldukça etkileyen alkol problemi vardı. Sorunumuzu çözmemiz için bir profesyonelden yardım almamız gerektiğine karar verdik. İlk seansımızda Sinem hanım bizi dinledi yardım edebileceğini ama çok zor bir yolumuzun olduğunu açık açık belirtti. O ilk konuşmamızdan sonra Sinem hn. a güvendik. Bize danışmanlık yaptığı sürece çok rahattık. Sanki bir aile meclisinde eşim ben ve bir yakınımız sorunlarımızı konuşuyorduk, çare buluyorduk. Altı aylık sürenin sonunda alkolün artık bize sorun olmayacağına inandım. Sinem hanım evliliğimizi kurtarmıştı. Eşim 27 aydır içki içmiyor. Zaman zaman Sevgili danışmanımıza ne kadar teşekkür etsek az diye düşünüyoruz. Mesleki açıdan sadece şunu söyleyebilirim çok samimi, bizden biri, çok iyi dinleyici. Olayları çok iyi anlıyor, sorunumuzu çok iyi yakalıyor ve çözüm getiriyor. Aynı zaman da karşısındakini nasıl rahatlatacağını biliyor. Eğer Sinem hn. için üç sıfat kullanmam gerekse dost, sorun çözücü, mesleğinde uzman derim. Çalışanları da kendisi gibi samimi ve güler yüzlü. Büronun yeri merkezi, içerisi ferah, insanı germiyor, aksine rahatlatıyor.
2 Beğeni
Mert (Danışan)
22-10-2013
TavsiyeNo: 63516
Sinem Hanım dan ben bir profesyonel olarak birkac seans danışmanlık aldım. Kendisi beni cok samimi bir sekilde dinleyip, benim kendimce cozemedigim konularda bana cok onemli bir ısık tuttu. Bana kendi deneyim ve dusuncelerini cok guzel aktardı ve beni asla manipüle etmeden benim kendi irademle saglıklı kararlar almamı sagladı. Sinem hanımın da katkılarıyla son 10 ayda hem sosyal hem profesyonel hayatımda onemli degisiklilkler oldu ve su an cok ama cok mutlu oldugum kisisel iliskimde onemli bir katkısı ve tavsiyeleri oldu. Sinem hanımı her yas grubundan psikolojik destek almak isteyen kisilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizi dinleyecek ve sizin profesyonel dert ortagınız olacaktır…

Tüm yorumlar www.tavsiyeediyorum.com sitesinden eklenmiştir.

Uzmanımız Uzman Psikolog Dr. Sinem Malkoç’la ilgili görüşleri okumak ve hakkında yorum yazmak için tıklayınız.

http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_15812_sinem_malkoc.htm